2016./2017. gads

 Komanda

12 3 4 5 6 7 8 S U Z N GV ZV Punkti Vieta
Balvu vilki/Īves  2:2
W:0
 10:1
4:0
 2:4
4:0
 2:1
3:2
3:3
3:2
3:0
3:3
2:2
0:0
148154120

29

3

Gulbene2:2
0:W
  6:3
5:6

0:5
0:W
5:1
0:W
2:4
0:W
3:3
5:7
0:2
0:W
14 210 22833

8

6

 3 Viļaka1:10
0:4
 3:6
6:5

  4:3
0:W
 0:1
0:W
2:5
0:W
0:2
0:W
0:3142801030

3

 8

Namejs (Līvāni) 4:2
0:4
5:0
W:0
3:4
W:0 
  4:3
3:1
2:4
1:2
3:2
4:4
2:4
1:3
14763233

22

4

Madona 1:2
2:3
1:5
0:W
1:0
W:0
3:4
1:3 
 4:7
0:W
2:8
0:3
1:10
0:1
142120 1646

6

7

LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)3:3
2:3
 4:2
W:0
5:2
W:0
4:2
2:1
7:4
W:0
 2:2
5:4
3:2
0:4
1410223729

32

2

Jēkabpils0:3
3:3
3:3
6:4
2:0
W:0
2:3
4:4
8:2
3:0
2:2
4:5
 1:3
2:1
146444033

22

5

Serdžiu KS (Alūksne)
 2:2
0:0
2:0
W:0
3:0
5:3
4:2
3:1
10:1 
1:0
2:3
4:0
3:1
1:2 
 14102239 13

32

1


ZA reģinoa Veterānu čempionāta sabraukumu vietas un laiki:
12.11.2016 Ludzas sporta kompleksā.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI Gūtie vārti Parkāpumi
 10:00Viļaka
 0:2 Jēkabpilsšeit šeit
 10:45 Serdžiu KS (Alūksne) 2:0 Gulbene šeit šeit
 11:30 Balvu vilki/Īves 2:1 Madona šeit šeit
 12:15 Namejs (Līvāni) 2:4 LSB Meistars/SK Latgols (Ludza) šeit šeit
 13:00 Gulbene 6:3 Viļaka šeit šeit
 13:45 Jēkabpils 8:2 Madona šeit šeit
 14:30 Serdžiu KS (Alūksne) 2:3 LSB Meistars/SK Latgols (Ludza) šeit šeit
 15:15  Balvu vilki/Īves 2:4  Namejs (Līvāni) šeit šeit
 16:00 Viļaka 0:1  Madona šeit šeit

Spēles apkalpoja tiesneši: 

1. Andris Bačuks II.kat. (Balvi), 

2. Artēmijs Semjonovs II.kat. (Balvi), 

3. Sergejs Prokopkins III.kat. (Rēzekne).


10.12.2016 Balvu pamatskolas sporta zālē.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI Gūtie vārtiParkāpumi 
 10:00Gulbene
 2:4  LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)šeit šeit 
 10:45  Jēkabpils 2:3  Namejs (Līvāni)šeit šeit 
 11:30Serdžiu KS (Alūksne)
2:2   Balvu vilki/Īves šeitšeit 
 12:15LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
 5:2 Viļaka šeit šeit
 13:00Madona
 3:4  Namejs (Līvāni) šeit šeit
 13:45 Gulbene2:2  Balvu vilki/Īves šeitšeit 
 14:30 Jēkabpils 1:3 Serdžiu KS (Alūksne) šeitšeit 
 15:15 Viļaka 4:3  Namejs (Līvāni) šeit šeit
 16:00LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
 3:3  Balvu vilki/Īves šeitšeit 
16:45  Madona 1:10Serdžiu KS (Alūksne)  šeit šeit

Spēles apkalpoja tiesneši: 

1. Jurijs Popovičenko Nac.kat (Gulbene)

2. Artēmijs Semjonovs II.kat (Balvi)

14.01.2017 Stāķu sporta zālē.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Gulbene
3:3   Jēkabpils
 10:45  Balvu vilki/Īves10:1  Viļaka
 11:30Namejs (Līvāni)
2:4  Serdžiu KS (Alūksne)
 12:15LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
2:2  Jēkabpils
 13:00Madona
1:5 Gulbene
 13:45 Viļaka0:3 Serdžiu KS (Alūksne)
 14:30Balvu vilki/Īves
3:0  Jēkabpils
 15:15 Namejs (Līvāni)5:0  Gulbene
 16:00LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
7:4  Madona

Spēles apkalpoja tiesneši: 

1. J.Popovičenko Na.kat. (Gulbene)

2. A.Groznovs III.kat

04.02.2017 Jēkabpils sporta zālē.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 Jēkabpils
W:0     Viļaka
   GulbeneW:0   Serdžiu KS (Alūksne)
 11:30Madona
2:3   Balvu vilki/Īves
 10:45LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
2:1    Namejs (Līvāni)
 Viļaka
 Pārcelta Gulbene
 10:00Madona
 0:3 Jēkabpils
 12:15LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
0:4   Serdžiu KS (Alūksne)
 13:00 Namejs (Līvāni)0:4    Balvu vilki/Īves
 Madona
W:0   Viļaka

Spēles apkalpoja tiesneši: 

1. Jurijs Popovičenko Nac.kat (Gulbene).

2. Raitis Leišavnieks III.kat (Balvi)

19.02.2017 Madonas sporta kompleks.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
 0:W   Gulbene
 10:45  Namejs (Līvāni) 5:5
  Jēkabpils
 11:30Balvu vilki/Īves
 0:0  Serdžiu KS (Alūksne)
 12:15Viļaka
 W:0   LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
 13:00Namejs (Līvāni)
3:1  Madona
 13:45Balvu vilki/Īves
0:W  Gulbene
 14:30Serdžiu KS (Alūksne)
1:2   Jēkabpils
 15:15 Namejs (Līvāni) 0:W   Viļaka
 16:00Balvu vilki/Īves
 3:2  LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
16:45  Serdžiu KS (Alūksne)1:0 Madona 

Spēles apkalpoja tiesneši: 

1. Jurijs Popovičenko Nac.kat. (Gulbene)

2. Andris Bačuks II.kat. (Balvi)

3. Raitis Leišavnieks III.kat. (Balvi)

18.03.2017 Balvu pamatskolas sporta zālē.


 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 9:00 Viļaka  6:5 Gulbene
 10:00Jēkabpils
7:5    Gulbene
 10:45  Viļaka 0:4  Balvu vilki/Īves
 11:30Serdžiu KS (Alūksne)
 3:1  Namejs (Līvāni)
 12:15Jēkabpils
 4:5   LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)
 13:00Gulbene
 W:0 Madona
 13:45Serdžiu KS (Alūksne)
 5:3 Viļaka
 14:30Jēkabpils
 3:3  Balvu vilki/Īves
 15:15 Gulbene W:0   Namejs (Līvāni)
 16:00Madona
 W:0  LSB Meistars/SK Latgols (Ludza)

Apbalvošanas ceremonija.

Spēles apkalpja tiesneši: 

1. Andris Bačuks II.kat (Balvi)

2. Viesturs Žvirblis III.kat (Balvi)


1. vieta Serdžiu KS Alūksnes komandai.


2.vieta LSB Meistars/SKLatgols komandai.


3.vieta ĪVES/FK Balvu vilki komandai.




 .