KomandaVRS VIPVilkiBPVV BSC ZidāniČiekuri  BVĢ Vietējie KS S U Z N GV ZV Punkti Vieta

VRS VIP

6:1
1:1
5:20:33:5
0:3
7:1
3:0
1:17:23:1
1:4
12642372420

Balvu vilki/Īves

1:6
1:1

4:21:4
1:3
3:3
1:3
3:02:110:14:0
2:6
12552333017

BPVV

2:52:40:8
2:2
2:32:92:8
3:7
10:1
4:3
3:4
4:7
1229136617

Balvu sporta Centrs

3:04:1
3:1
8:0
2:2
2:04:1
5:0
2:110:0
9:0
3:112110155734

Zidāni

5:3
3:0
3:3
3:1
3:20:27:11:7
1:2
10:1
9:4
2:312741472622

Čiekuriņi (Alūksne)

1:7
0:3
0:39:21:4
0:5
1:72:8
3:5
6:12:3
1:11
12210026606
Balvu valsts ģimnāzija
1:11:28:2
7:3
1:27:1
2:1
8:2
5:3
3:0
11:1
4:112921581928
Vietējie2:71:101:10
3:4
0:10
0:9
1:10
4:9
1:60:3
1:11
4:812012018970
KS Garnizons Alūksne
 1:3
4:1
0:4
6:2
4:3
7:4
1:33:23:2
11:1
1:48:4 12840493324




                           SPĒĻU KALENDĀRS
2 APĻI   2X15 MIN.
29.12.2018.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA 7:1 ZIDĀNI NO BRAZLIJAS  
10:45 FK BALVU VILKI/Īves 1:6 VRS VIP  
11:30 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA 3:0 Vietējie  
12:15 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS 3:3 FK BALVU VILKI/ĪVES  
13:00 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) 1:7 VRS VIP  
13:45 BPVV 3:4 ALŪKSNES KS  
14:30 BALVU SPORTA CENTRS 10:0 Vietējie  
15:15 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) 2:3 ALŪKSNES KS  
16:00 BALVU SPORTA CENTRS 8:0 BPVV  
30.12.2018.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BALVU VALSTS ĢĪMNĀZIJA 8:2 BPVV  
10:45 ČIEKURIŅI (ALŪĶSNE) 1:4 BALVU SPORTA CENTRS  
11:30 Vietējie 1:10 BPVV  
12:15 BALVU VALSTS ĢĪMNĀZIJA 8:2 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
13:00 BALVU SPORTA CENTRS 4:1 FK BALVU VILKI/ĪVES  
13:45 VRS VIP 3:1 ALŪKSNES KS  
14:30 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS 10:1 Vietējie  
15:15 FK BALVU VILKI/ĪVES 4:0 ALŪKSNES KS  
16:00 VRS VIP 3:5 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
12.01.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 VRS VIP 1:1 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
10:45 SAVĒJIE 1:6 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
11:30 VRS VIP 0:3 BALVU SPORTA CENTRS  
12:15 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS 7:1 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
13:00 SAVĒJIE 1:10 FK BALVU VILKI/ĪVES  
13:45 ALŪKSNES KS 1:4 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
14:30 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS 3:2 BPVV  
15:15 ALŪKSNES KS 1:3 BALVU SPORTA CENTRS  
16:00 BPVV 2:4 FK BALVU VILKI/ĪVES  
13.01.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BALVU SPORTA CENTRS 2:1 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
10:45 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) 0:3 FK BALVU VILKI/ĪVES  
11:30 BPVV 2:5 VRS VIP  
12:15 BALVU SPORTA CENTRS 2:0 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
13:00 Vietējie 2:7 VRS VIP  
13:45 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA 1:2 FK BALVU VILKI/ĪVES  
14:30 ALŪKSNES KS 8:4 Vietējie  
15:15 BPVV 2:9 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
16:00 ALŪKSNES KS 3:2 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
                      PIRMĀ APĻA  BEIGAS  
26.01.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 ZIDĀNI NO BRAZLIJAS 1:2 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
10:45 VRS VIP 1:1 FK BALVU VILKI/Īves  
11:30 VIETĒJIE 1:11 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
12:15 FK BALVU VILKI/ĪVES 1:3 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
13:00 VRS VIP 3:0 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
13:45 ALŪKSNES KS 7:4 BPVV  
14:30 VIETĒJIE 0:9 BALVU SPORTA CENTRS  
15:15 ALŪKSNES KS 11:1 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
16:00 BPVV 2:2 BALVU SPORTA CENTRS  
27.01.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BPVV 3:7 BALVU VALSTS ĢĪMNĀZIJA  
10:45 BALVU SPORTA CENTRS 5:0 ČIEKURIŅI (ALŪĶSNE)  
11:30 BPVV 4:3 VIETĒJIE  
12:15 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) 3:5 BALVU VALSTS ĢĪMNĀZIJA  
13:00 FK BALVU VILKI/ĪVES 1:3 BALVU SPORTA CENTRS  
13:45 ALŪKSNES KS 4:1 VRS VIP  
14:30 VIETĒJIE 4:9 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
15:15 ALŪKSNES KS 6:2 FK BALVU VILKI/ĪVES  
16:00 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS 3:0 VRS VIP  
16.02.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA : VRS VIP  
10:45 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) : VIETĒJIE  
11:30 BALVU SPORTA CENTRS : VRS VIP  
12:15 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) : ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
13:00 FK BALVU VILKI/ĪVES : VIETĒJIE  
13:45 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA : ALŪKSNES KS  
14:30 BPVV : ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS  
15:15 BALVU SPORTA CENTRS : ALŪKSNES KS  
16:00 FK BALVU VILKI/ĪVES : BPVV  
17.02.2019.
LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI TIESĀ
10:00 BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA : BALVU SPORTA CENTRS  
10:45 FK BALVU VILKI/ĪVES : ČIEKURIŅI (ALŪKSNE)  
11:30 VRS VIP : BPVV  
12:15 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS : BALVU SPORTA CENTRS  
13:00 VRS VIP : VIETĒJIE  
13:45 FK BALVU VILKI/ĪVES : BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA  
14:30 VIETĒJIE : ALŪKSNES KS  
15:15 ČIEKURIŅI (ALŪKSNE) : BPVV  
16:00 ZIDĀNI NO BRAZĪLIJAS : ALŪKSNES KS  
17:00 APBALVOŠANA

 .