telpu_futbola_noliums_2018_.pdf


2017./2018. gads

 KomandaBaltinavaVilkiBPVV BSC Zidāni Austrumi BVĢ Gulbene KS S U Z N GV ZV Punkti Vieta

Baltinava

 
0:6
1:6
7:3
3:4
2:6
3:11
1:12
3:7
0:8
0:7
3:9
2:3
10:7
3:3
4:9
1:15
16213143116

7

7

Balvu vilki/Īves

6:0
6:1
2:1
4:1
1:1
0:2
4:1
4:1
0:0
1:5
2:3
1:1
7:2
11:1
3:1
1:3
169435422

30

5

BPVV

3:7
4:3
1:2
1:4
  2:4
1:7
1:5
2:3
1:6
1:11
1:1
1:6
3:4
W:0
1:12
1:9
1621312484

7

8

Balvu sporta Centrs

6:2
11:3
1:1
2:0
4:2
7:1
  4:2
3:2
2:2
3:5
3:1
4:1
16:2
11:0
2:4
4:4
1611237525

36

2

Zidāni

12:1
7:3
1:4
1:4
5:1
3:2
2:4
2:3
  1:3
4:2
3:4
4:5
8:0
W:0
2:6
2:6
167905748

21

6

Austrumi 2010

8:0
7:0
0:0
5:1
6:1
11:1
2:2
5:3
3:1
2:4
  5:2
3:4
5:2
11:3
3:1
1:0
1612227725

38

1

Balvu valsts ģimnāzija
 9:3
3:2
 3:2
1:1
 1:1
6:1
 1:3
1:4
 4:3
5:4
2:5 
4:3
   18:1
14:2
 5:4
5:6
 16 10 42 76 44

 32

4

Gulbenes BJSS
 7:10
3:3
 2:7
1:11
 4:3
0:W
 2:16
0:11
 0:8
0:W
 2:5
3:11
 1:18
2:14
   0:16
1:17
16 1 12 1 28 150

 4

9

KS Garnizons Alūksne
 9:4
15:1
1:3
3:1
 12:1
9:1
 4:2
4:4
 6:2
6:2
 1:3
0:1
 4:5
6:5
 16:0
17:1
 
 16 11 41 113
 36

 34

3


Balvu novada atklātā telpu futbola čempionāta sabraukumu vietas un laiki:
02.12.2017 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Baltinava10:7Gulbenes BJSS
 10:45KS Garnizons Alūksne
4:5Balvu vasts ģimnāzija
 11:30Baltinava
0:8Austrumi 2010
 12:15Balvu vilki2:3Balvu valsts ģimnāzija
 13:00Balvu sporta centrs4:2Zidāni
 13:45BPVV 1:6 Austrumi 2010 
 14:30Balvu vilki 4:1 Zidāni 
 15:15BPVV 2:4 Balvu sporta centrs 

03.12.2017 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Gulbenes BJSS
2:5Austrumi 2010
 10:45Balvu vasts ģimnāzija
4:3Zidāni
 11:30Gulbenes BJSS2:16Balvu sporta centrs 
 12:15KS Garnizons Alūksne
6:2Zidāni
 13:00Balvu vilki 
2:1BPVV
 13:45Baltinava 2:6 Balvu sporta centrs 
 14:30KS Garnizons Alūksne 12:1 BPVV
 15:15Baltinava  0:6 Balvu vilki

16.12.2017 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Gulbenes BJSS0:16KS Garnizons Alūksne
 10:45Balvu vasts ģimnāzija
9:3Baltinava
 11:30Gulbenes BJSS
2:7Balvu vilki
 12:15KS Garnizons Alūksne9:4Baltinava
 13:00Balvu vasts ģimnāzija
1:1BPVV
 13:45Austrumi 2010
0:0Balvu vilki
 14:30Zidāni
5:1BPVV
 15:15Austrumi 2010
2:2Balvu sporta centrs 

17.12.2017 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Austrumi 20105:2Balvu vasts ģimnāzija
 10:45Zidāni
8:0Gulbenes BJSS
 11:30Austrumi 2010
3:1KS Garnizons Alūksne
 12:15Balvu vasts ģimnāzija18:1Gulbenes BJSS
 13:00Zidāni
12:1Baltinava
 13:45Balvu sporta centrs 
2:4KS Garnizons Alūksne
 14:30BPVV
3:7Baltinava
 15:15Balvu sporta centrs 
1:1Balvu vilki

20.01.2018 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Balvu vilki3:1KS Garnizons Alūksne
 10:45Gulbenes BJSS
3:3Baltinava
 11:30Balvu vasts ģimnāzija
1:1Balvu vilki
 12:15BPVV3:4Gulbenes BJSS
 13:00Zidāni
1:3Austrumi 2010
 13:45Balvu sporta centrs
3:1Balvu vasts ģimnāzija
 14:30Austrumi 2010
11:1BPVV
 15:15Zidāni
2:3Balvu sporta centrs

21.01.2018 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Balvu vasts ģimnāzija5:6KS Garnizons Alūksne
 10:45Austrumi 2010
11:3Gulbenes BJSS
 11:30Zidāni
2:6KS Garnizons Alūksne
 12:15Austrumi 20107:0Baltinava
 13:00Balvu sporta centrs
7:1BPVV
 13:45Zidāni
1:4Balvu vilki
 14:30Balvu sporta centrs
11:3Baltinava
 15:15BPVV
1:4Balvu vilki

10.02.2018 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00KS Garnizons Alūksne15:1Baltinava
 10:45Balvu vilki
11:1Gulbenes BJSS
 11:30BPVV
1:9KS Garnizons Alūksne
 12:15Balvu vilki6:1Baltinava
 13:00Balvu sporta centrs
11:0Gulbenes BJSS
 13:45BPVV
1:6Balvu vasts ģimnāzija
 14:30Balvu sporta centrs
3:5Austrumi 2010
 15:15Zidāni
4:5Balvu vasts ģimnāzija

11.02.2018 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Gulbenes BJSS2:14Balvu vasts ģimnāzija
 10:45KS Garnizons Alūksne
0:1Austrumi 2010
 11:30Baltinava
2:3Balvu vasts ģimnāzija
 12:15KS Garnizons Alūksne17:1Gulbenes BJSS
 13:00Balvu vilki
1:5Austrumi 2010
 13:45Baltinava
3:7Zidāni
 14:30Balvu vilki
0:2Balvu sporta centrs
 15:15BPVV
2:3Zidāni

10.03.2018 Balvu pamatskolas sporta zāle

 LAIKS

 MĀJINIEKI

 REZ.

 VIESI
 10:00Baltinava3:4BPVV
 10:45KS Garnizons Alūksne
3:1Balvu vilki
 11:30Gulbenes BJSS
0:10BPVV
 12:15KS Garnizons Alūksne4:4Balvu sporta centrs
 13:00Balvu vasts ģimnāzija
4:3Austrumi 2010
 13:45Gulbenes BJSS
0:10Zidāni
 14:30Balvu vasts ģimnāzija
1:4Balvu sporta centrs
 15:00Austrumi 2010
2:4Zidāni

Apbalvošana



 .